Hårtork Taurus Fashion 2200w Pure White
499 kr
30 dagars prisgaranti

Fashion 2200w Pure White
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Kraftfull 2200W hårtork med högpresterande AC-motor. Denna typ av motor kommer att ge ditt hår snabbtorkning och alltid skämma bort hårbotten.
Varumärke
TaurusBeskrivning
Kraftfull 2200W hårtork med högpresterande AC-motor. Denna typ av motor kommer att ge ditt hår snabbtorkning och alltid skämma bort hårbotten.
Med 3 värmeinställningar och 2 hastigheter är den idealisk för att byta till precis rätt luftintensitet och värme för att skräddarsy din hårtork efter din hårtyp och situation. Den har också en kalluftsknapp, en funktion som förseglar hårstråna efter torkning för en längre hållbarhet.
Egenskaper
| Varumärke | Taurus |
| Art.Nr. | 242324 |
| Färg | Vit |
| Spänning | 220 V |
| Effekt/prestanda | 2200 W |
| Produkttyp | Hårtork |
| Vikt | 0,89 kg |
| Mått | 25x26x10 cm |
| EAN-nr | 8414234007971 |







