Trådset Birgitta 60 delar
Rek. pris 499 kr
390 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

60 delar
390 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

I Birgitta trådsortiment hittar du totalt 60 olika färgers trådar samt spolar. Det breda sortimentet garanterar att dessa trådar och spolar passar till nästan all sömnad!
Varumärke
BirgittaBeskrivning
I Birgitta trådsortiment hittar du totalt 60 olika färgers trådar samt spolar. Det breda sortimentet garanterar att dessa trådar och spolar passar till nästan all sömnad!
Produktinformation:
- 32 st trådar
- 28 st spolar
- 32 st trådar
- 28 st spolar
Egenskaper
| Varumärke | Birgitta |
| Art.Nr. | 6420613987804 |
| Färg | Multi |
| Bredd | 19,7 cm |
| Höjd | 3 cm |
| Produkttyp | Symaskinstillbehör |
| Längd | 25 cm |
| Material | Bomull |
| EAN-nr | 6420613987804 |
