Diskho Blanco Claron 550 Infino
fr.9 995 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Claron 550 Infino
9 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Diskho från Blanco. Radie 10 i hörn och botten. Modern design med exklusivt uttryck. InFino ™ korgventil. Med medföljande fästen. 3 ½ tum avloppsventil och breddavlopp. Låddjup 190 mm.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Diskho från Blanco. Radie 10 i hörn och botten. Modern design med exklusivt uttryck. InFino ™ korgventil. Med medföljande fästen. 3 ½ tum avloppsventil och breddavlopp. Låddjup 190 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Färg | Rostfri |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad med blandarfäste, Undermontering |
| Bredd | 440, 510 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Djup | 590, 610 mm |
| Höjd | 190 mm |
| Diskho | Enkel |
| Produkttyp | Diskho |
| Håldiameter | 35 mm |
