Diskho Blanco Etagon 500-F Silgranit Infino
fr.9 495 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Etagon 500-F Silgranit Infino
9 495 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr

En praktiskt och stilren diskho som används i 3 nivåer. Er gamla diskho blir ett minne blott i jämförelse med Etagon. Stor diskho med ett integrerat mellansteg som skapar ännu ett våningsplan, placera t.ex.. sköljskål eller kastruller på mellansteget för att underlätta tillagning. Etagon Rails inkluderat.
Varumärke
BlancoBeskrivning
En praktiskt och stilren diskho som används i 3 nivåer. Er gamla diskho blir ett minne blott i jämförelse med Etagon. Stor diskho med ett integrerat mellansteg som skapar ännu ett våningsplan, placera t.ex.. sköljskål eller kastruller på mellansteget för att underlätta tillagning. Etagon Rails inkluderat.
Blanco Etagon har ett stort urval av anpassade tillbehör som optimerar ditt utrymme och användarvänligheten.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Färg | Kaffe, Klippgrå, Svart |
| Montering | Planlimning |
| Bredd | 427 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Höjd | 212 mm |
| Diskho | Enkel |
| Typ | Diskho |
| Djup | 527 mm |




