Diskho Blanco Etagon Infino 500
fr.8 895 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Etagon Infino 500
8 895 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr

Innovativ diskbänk som kan användas i 3 nivåer. Komplett med C-overflow och Infino ™ breddavlopp. Satinpolerad Etagon Rails inkluderat.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Innovativ diskbänk som kan användas i 3 nivåer. Komplett med C-overflow och Infino ™ breddavlopp. Satinpolerad Etagon Rails inkluderat.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Montering | Infällnad/Planlimning, Undermontering |
| Bredd | 440 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Höjd | 190 mm |
| Diskho | Enkel |
| Typ | Diskho |
| Djup | 540 mm |
