Diskho Blanco Legra 6 S
fr.7 395 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Legra 6 S
7 395 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Tidlös design för samtida kök. Disko i kompositmaterialet Silgranit PuraDur i tidlös design. Enkelt montage med infällnad (montage ovanifrån i bänksskivan). En designserie där klassiska linjer kombineras med modern funktionalitet. Rymlig diskho och praktisk bakkant för montage av blandare och tillbehör. Elegant korgventil och integrerat breddavlopp. Blanco Silgranit PuraDur består av 80% granit och är överlägset reptåligt och färgbeständigt.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Tidlös design för samtida kök. Disko i kompositmaterialet Silgranit PuraDur i tidlös design. Enkelt montage med infällnad (montage ovanifrån i bänksskivan). En designserie där klassiska linjer kombineras med modern funktionalitet. Rymlig diskho och praktisk bakkant för montage av blandare och tillbehör. Elegant korgventil och integrerat breddavlopp. Blanco Silgranit PuraDur består av 80% granit och är överlägset reptåligt och färgbeständigt.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Färg | Antracit, Vit |
| Montering | Infällnad med blandarfäste |
| Bredd | 500 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Höjd | 202 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Diskho | Dubbel |
| Typ | Diksho |
| Djup | 1000 mm |




