Diskho Blanco Metra 6
fr.8 495 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Metra 6
8 495 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Blanco Metra 6 är en stilren diskbänk med sköljlåda. Den har 3½" avlopp och korgventil och dessutom är den vändbar.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Blanco Metra 6 är en stilren diskbänk med sköljlåda. Den har 3½" avlopp och korgventil och dessutom är den vändbar.
Silgranit är ett mycket slitstarkt material som till 80% består av granit och 20% akryl.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Färg | Antracit, Svart |
| Modell | Vändbar |
| Material | Silgranit |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 615 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Ja |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Metra |
| Typ | Diskho |
| Låddjup | 130/190 mm |
| Djup | 500 mm |
