Diskho Blanco Naya 8
fr.8 495 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Naya 8
8 495 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Blanco Naya 8 är en stilren och snygg diskho med dubbla lådor för infällnad. Den har 3½" avlopp med korgventil samt ett förborrat hål för blandare.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Blanco Naya 8 är en stilren och snygg diskho med dubbla lådor för infällnad. Den har 3½" avlopp med korgventil samt ett förborrat hål för blandare.
Silgranit är ett mycket slitstarkt material som till 80% består av granit och 20% akryl.
Diskbänk Blanco Naya 8 kan enkelt kompletteras med en snygg köksblandare i det förborrade kranhålet.
Diskbänk Blanco Naya 8 kan enkelt kompletteras med en snygg köksblandare i det förborrade kranhålet.
Recensioner
Fredrik SVerifierad köpare
för 2 år sedanJättefin och väl utformad diskho
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Färg | Klippgrå, Svart |
| Modell | Stor låda till vänster |
| Material | Silgranit |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 815 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Naya |
| Typ | Diskho |
| Låddjup | 200 mm |
| Djup | 500 mm |
