Diskho Blanco Pleon 6 Silgranit InFino
fr.7 495 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Pleon 6 Silgranit InFino
7 495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 79 kr

Blanco Pleon 6 Silgranit InFino är en diskho i tidlös design med rena linjer. Det är en extra djup diskho med en smal genomgående bakpanel med förborrat hål för blandare. Diskhon har dessutom ett breddavlopp och det patenterade InFino-avloppssystemet med elegant utformad korgventil.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Blanco Pleon 6 Silgranit InFino är en diskho i tidlös design med rena linjer. Det är en extra djup diskho med en smal genomgående bakpanel med förborrat hål för blandare. Diskhon har dessutom ett breddavlopp och det patenterade InFino-avloppssystemet med elegant utformad korgventil.
Diskhon är gjord av silgranit, ett mycket slitstarkt, reptåligt och färgbeständigt material som till 80% består av granit och 20% akryl.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Färg | Antracit, Svart, Vit |
| Modell | Centrerad |
| Material | Silgranit PuraDur |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 615 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Pleon |
| Typ | Diskho |
| Låddjup | 200 mm |
| Djup | 510 mm |
