Diskho Blanco Solis 500 InfinoUndermontering
5 495 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Montering:
Undermontering

Solis 500 Infino
Undermontering
5 495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Diskho från Blanco. Radie 42, InFino ™ korgventil och 3 ½ avloppsventil och breddavlopp. Harmoniskt samspel mellan funktion och design. Med medföljande fästen. Snyggt integrerat blandarfäste. Styrning av korgventil ingår.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Diskho från Blanco. Radie 42, InFino ™ korgventil och 3 ½ avloppsventil och breddavlopp. Harmoniskt samspel mellan funktion och design. Med medföljande fästen. Snyggt integrerat blandarfäste. Styrning av korgventil ingår.
Harmoniskt samspel mellan funktion och design! Praktisk volym i diskhon med en bottenytan utformad för att optimera användningen.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 526122 |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Montering | Undermontering |
| Bredd | 440 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Djup | 540 mm |
| Höjd | 193 mm |
| Diskho | Enkel |
| Typ | Diskho |
| EAN-nr | 4020684735605 |








