Diskho Blanco Subline 400 Silgranit Infino
fr.6 895 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Subline 400 Silgranit Infino
6 895 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Färg | Antracit, Kaffe, Klippgrå, Naturvit, Svart, Vit |
| Modell | Centrerad |
| Material | Silgranit PuraDur |
| Montering | Planlimning, Undermontering |
| Minsta skåpsbredd | 450 mm |
| Höjd | 202 mm |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Subline |
| Produkttyp | Diskho |
| Djup | 427, 430 mm |
| Låddjup | 190 mm |
| Bredd | 427, 460 mm |
