Diskho Blanco Subline 480/320 Silgranit Infino
fr.10 995 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Subline 480/320 Silgranit Infino
10 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Färg | Antracit, Svart |
| Modell | Stor låda till vänster |
| Material | Silgranit PuraDur |
| Montering | Undermontering |
| Bredd | 460 mm |
| Minsta skåpsbredd | 900 mm |
| Djup | 855 mm |
| Höjd | 212 mm |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Subline |
| Låddjup | 200/200 mm |
| Typ | Diskho |




