Diskho Blanco Subline 700 Level Silgranit Infino
fr.9 495 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Subline 700 Level Silgranit Infino
9 495 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Färg | Antracit, Kaffe, Svart |
| Modell | Centrerad |
| Material | Silgranit PuraDur |
| Montering | Undermontering |
| Bredd | 460 mm |
| Utförande | Utan Tillbehör |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Djup | 730 mm |
| Höjd | 212 mm |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Subline |
| Produkttyp | Diskho |
| Låddjup | 140/200 mm |




