





Diskho BlancoSubline 800 Silgranit Infino
fr.5 847 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
|---|---|
| Art.Nr. | 523143B |
| Färg | Naturvit, Tryffel, Vit |
| Modell | Centrerad |
| Material | Silgranit PuraDur |
| Montering | Undermontering |
| Bredd | 460 mm |
| Minsta skåpsbredd | 900 mm |
| Djup | 830 mm |
| Höjd | 232 mm |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Subline |
| Typ | Diskho |
| Låddjup | 220 mm |



