
Diskho DecoSteelDI Combo 3418Guld
Rek. pris 13 980 kr
!
13 680 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Guld

DI Combo 3418
Guld13 680 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Diskho från DecoSteel DI-Combo, levereras med korgventil och vattenlås.
Egenskaper
| Varumärke | DecoSteel |
|---|---|
| Art.Nr. | 28600 |
| Färg | Guld |
| Material | Rostfritt stål |
| Längd | 400 mm |
| Montering | Infällnad/Undermontage/Planmontage |
| Bredd | 340 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Djup | 400 mm |
| Höjd | 180 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Serie | DI-COMBO |
| Bottenventil | Ja |
| Typ | Diskho |
| Vattenlås | Ja |
| Låddjup | 180 mm |
| EAN-nr | 7350053431898 |


