Diskho Decosteel Extreme 22
Rek. pris 3 750 kr
2 574 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Extreme 22
2 574 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Diskho Decosteel Extreme 22 med en diskho för infällnad av slät rostfri plåt. Diskhon levereras med korgventil och vattenlås.
Varumärke
DecoSteelBeskrivning
Diskho Decosteel Extreme 22 med en diskho för infällnad av slät rostfri plåt. Diskhon levereras med korgventil och vattenlås.
Minsta möjliga skåpsbredd 300 mm.
Mått
Yttermått: 265x440 mm
Lådmått: 225x400x160 mm
Radie: 15 mm
Mått
Yttermått: 265x440 mm
Lådmått: 225x400x160 mm
Radie: 15 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | DecoSteel |
| Art.Nr. | 28510 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Planlimning/Slimtop/Underlimning |
| Bredd | 265 mm |
| Minsta skåpsbredd | 300 mm |
| Djup | 440 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Extreme |
| Låddjup | 160 mm |
| Produkttyp | Diskho |
