Diskho DecoSteel SQ 3418
Rek. pris 7 430 kr
6 875 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

SQ 3418
6 875 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
DecoSteelBeskrivning
Diskho SQ3418, levereras med korgventil och vattenlås.
Egenskaper
| Varumärke | DecoSteel |
| Art.Nr. | 28770 |
| Färg | Rostfri |
| Material | Rostfritt stål |
| Längd | 400 mm |
| Montering | Infällnad/Undermontage/Planmontage |
| Bredd | 340 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Djup | 400 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Serie | SQ |
| Bottenventil | Ja |
| Låddjup | 200 mm |
| Typ | Diskho |
| Vattenlås | Ja |
| EAN-nr | 7350053432413 |

