Diskho Decosteel XV 1850
Rek. pris 12 750 kr
11 024 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

XV 1850
11 024 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Disklåda Decosteel XV 1850 med två diskhoar för infällnad av slät rostfri plåt.XV5018 har stora lådan till höger. Disklådan levereras med korgventil och vattenlås.
Varumärke
DecoSteelBeskrivning
Disklåda Decosteel XV 1850 med två diskhoar för infällnad av slät rostfri plåt.XV5018 har stora lådan till höger. Disklådan levereras med korgventil och vattenlås.
Minsta möjliga skåpsbredd 800 mm.
Egenskaper
| Varumärke | DecoSteel |
| Art.Nr. | 29240 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Stor låda till höger |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 745 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Djup | 440 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | XV |
| Låddjup | 170/200 mm |
| Typ | Diskho |
