Diskho DecoSteel XV 23 Tap-wing
7 690 kr
30 dagars prisgaranti

XV 23 Tap-wing
7 690 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Insatsbänk från DecoSteel med unikt breddmått på 230 mm - perfekt för köksön! Levereras med korgventil och vattenlås.
Varumärke
DecoSteelBeskrivning
Insatsbänk från DecoSteel med unikt breddmått på 230 mm - perfekt för köksön! Levereras med korgventil och vattenlås.
Lådmått: 230x400x170 mm
Recensioner
Karin AVerifierad köpare
för 8 år sedanJättenöjd! Precis vad jag ville ha. En rejäl diskho med blandarhål i samma. Lätt att montera.
Egenskaper
| Varumärke | DecoSteel |
| Art.Nr. | 29410 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 280 mm |
| Minsta skåpsbredd | 300 mm |
| Djup | 510 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | XV Tap-wing |
| Låddjup | 170 mm |
| Typ | Diskho |

