Diskho Decosteel XV 23
6 830 kr
30 dagars prisgaranti

XV 23
6 830 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Diskho Decosteel XV 23 med en diskho för infällnad av slät rostfri plåt. Diskhon levereras med korgventil och vattenlås.
Varumärke
DecoSteelBeskrivning
Diskho Decosteel XV 23 med en diskho för infällnad av slät rostfri plåt. Diskhon levereras med korgventil och vattenlås.
Minsta möjliga skåpsbredd 300 mm.
Recensioner
Dimitrios TVerifierad köpare
för 1 år sedanSnygg, tjock plåt. Kvalite.
Egenskaper
| Varumärke | DecoSteel |
| Art.Nr. | 29110 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 270 mm |
| Minsta skåpsbredd | 300 mm |
| Djup | 440 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | XV |
| Låddjup | 170 mm |
| Produkttyp | Diskho |

