Diskho Intra Baltic 500F
3 525 kr
2 881 krSpara 18 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskho Intra Baltic 500F är en fyrkantig diskho för nedfällning och planlimning. Levereras med manuell korgventil, bräddavlopp och vattenlås. Med klammer.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskho Intra Baltic 500F är en fyrkantig diskho för nedfällning och planlimning. Levereras med manuell korgventil, bräddavlopp och vattenlås. Med klammer.
Mått
- Yttermått: 540x440 mm
- Disklåda: 500x400 mm
- Yttermått: 540x440 mm
- Disklåda: 500x400 mm
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | BALTIC500F |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Nedfällning/Planlimning |
| Bredd | 540 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Djup | 440 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Baltic |
| Låddjup | 180 mm |
| Typ | Diskho |
| RSK-nr | 8090250 |
| EAN-nr | 7393069023275 |

