Diskho Intra Baltic 500THF Rostfri Enkel med Korgventil, Bräddavlopp & Vattenlås
5 254 kr
2 431 krSpara 54 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskho Intra Baltic 500THF är en fyrkantig diskho för nedfällning och planlimning med plats för blandare i bakkant. Levereras med manuell korgventil, bräddavlopp och vattenlås. Med klammer.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskho Intra Baltic 500THF är en fyrkantig diskho för nedfällning och planlimning med plats för blandare i bakkant. Levereras med manuell korgventil, bräddavlopp och vattenlås. Med klammer.
Mått
- Yttermått: 530x500 mm
- Disklåda: 490x380 mm
Fördelar: Diskho Intra Baltic 500THF Rostfri Enkel med Korgventil, Bräddavlopp & Vattenlås
- Lätt att installera med nedfällning eller planlimning
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Passar perfekt för kök och tvättstuga
- Yttermått: 530x500 mm
- Disklåda: 490x380 mm
Fördelar: Diskho Intra Baltic 500THF Rostfri Enkel med Korgventil, Bräddavlopp & Vattenlås
- Lätt att installera med nedfällning eller planlimning
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Passar perfekt för kök och tvättstuga
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | BALTIC500THF |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Nedfällning/Planlimning |
| Bredd | 530 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Djup | 500 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Baltic |
| Låddjup | 180 mm |
| Typ | Diskho |
| RSK-nr | 8090252 |
| EAN-nr | 5708563194666 |

