Diskho Intra Frame FR155F Rostfri Stål Diskho Kök
5 798 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Frame FR155F Rostfri Stål Diskho Kök
5 798 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Diskho Intra Frame FR155F är en elegant singellåda för planlimning. De avrundade hörnen (R25) ger ett modernt och harmoniskt uttryck. Disklådan levereras med bräddavlopp, korgventil och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskho Intra Frame FR155F är en elegant singellåda för planlimning. De avrundade hörnen (R25) ger ett modernt och harmoniskt uttryck. Disklådan levereras med bräddavlopp, korgventil och vattenlås.
Dimensioner
- Yttermått: 201x426x120 mm
- Låda: 155x380x120 mm
Fördelar: Diskho Intra Frame FR155F Rostfri Stål Diskho Kök
- Elegant design med avrundade hörn
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Levereras med bräddavlopp, korgventil och vattenlås
- Yttermått: 201x426x120 mm
- Låda: 155x380x120 mm
Fördelar: Diskho Intra Frame FR155F Rostfri Stål Diskho Kök
- Elegant design med avrundade hörn
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Levereras med bräddavlopp, korgventil och vattenlås
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | FR155F |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Planlimning |
| Bredd | 201 mm |
| Minsta skåpsbredd | 300 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Frame |
| Typ | Diskho |
| Låddjup | 120 mm |
| Djup | 426 mm |
| RSK-nr | 8020215 |
| EAN-nr | 7055570015223 |
