Diskho Intra Frame FR340F
6 088 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Frame FR340F
6 088 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Diskhon Intra Frame FR340F är en stilren singellåda för planlimning. De avrundade hörnen (R25) ger ett modernt och harmoniskt uttryck. Disklådan levereras med bräddavlopp, korgventil och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskhon Intra Frame FR340F är en stilren singellåda för planlimning. De avrundade hörnen (R25) ger ett modernt och harmoniskt uttryck. Disklådan levereras med bräddavlopp, korgventil och vattenlås.
Dimensioner
- Yttermått: 386x426x160 mm
- Låda: 340x380x160 mm
- Yttermått: 386x426x160 mm
- Låda: 340x380x160 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | FR340F |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Planlimning |
| Bredd | 386 mm |
| Minsta skåpsbredd | 400 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Frame |
| Typ | Diskho |
| Låddjup | 160 mm |
| Djup | 426 mm |
| RSK-nr | 8020216 |
| EAN-nr | 7055570015247 |
