Diskho Intra Frame FR520F Rostfri Enkel med Korgventil, Bräddavlopp & Vattenlås
7 248 kr
5 501 krSpara 24 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskho Intra Frame FR520F är en stilren singellåda för planlimning. De avrundade hörnen (R25) ger ett modernt och harmoniskt uttryck. Disklådan levereras med bräddavlopp, korgventil och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskho Intra Frame FR520F är en stilren singellåda för planlimning. De avrundade hörnen (R25) ger ett modernt och harmoniskt uttryck. Disklådan levereras med bräddavlopp, korgventil och vattenlås.
Dimensioner
- Yttermått: 566x426x180 mm
- Låda: 520x380x180 mm
Fördelar: Diskho Intra Frame FR520F Rostfri Enkel med Korgventil, Bräddavlopp & Vattenlås
- Stilren design med avrundade hörn
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Levereras komplett med bräddavlopp, korgventil och vattenlås
- Yttermått: 566x426x180 mm
- Låda: 520x380x180 mm
Fördelar: Diskho Intra Frame FR520F Rostfri Enkel med Korgventil, Bräddavlopp & Vattenlås
- Stilren design med avrundade hörn
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Levereras komplett med bräddavlopp, korgventil och vattenlås
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | FR520F |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Planlimning |
| Bredd | 566 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Djup | 426 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Frame |
| Låddjup | 180 mm |
| Typ | Diskho |
| RSK-nr | 8020217 |
| EAN-nr | 7055570015261 |
