Diskho Intra Frame FR60SXF
9 953 kr
5 796 krSpara 42 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskho Intra Frame FR60SXF är en stilren insatsbänk för under- eller planlimning med en stor låda. De strama linjerna och de avrundade hörnen ger ett modernt, men harmoniskt uttryck. Disklådan levereras med upplyftsventil, bräddavlopp, renssil och vattenlås. Dessutom ingår diskmedelspump och rensskål i svart plast.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskho Intra Frame FR60SXF är en stilren insatsbänk för under- eller planlimning med en stor låda. De strama linjerna och de avrundade hörnen ger ett modernt, men harmoniskt uttryck. Disklådan levereras med upplyftsventil, bräddavlopp, renssil och vattenlås. Dessutom ingår diskmedelspump och rensskål i svart plast.
Dimensioner
- Yttermått: 595x510 mm
- Disklåda: 520x380x180 mm
- Yttermått: 595x510 mm
- Disklåda: 520x380x180 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | FR60SXF |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Underlimning/Planlimning |
| Bredd | 595 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Djup | 510 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Frame |
| Låddjup | 180 mm |
| Typ | Diskho |
| RSK-nr | 8020184 |
| EAN-nr | 7393069013955 |
