Diskho Intra Frame FR78DF
12 449 kr
7 232 krSpara 42 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskho Intra Frame FR78DF är en stilren insatsbänk för under- eller planlimning med två lådor. De strama linjerna och de avrundade hörnen ger ett modernt, men harmoniskt uttryck. Disklådan levereras med upplyftsventiler, bräddavlopp, renssil och vattenlås. Dessutom ingår diskmedelspump och rensskål i svart plast.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskho Intra Frame FR78DF är en stilren insatsbänk för under- eller planlimning med två lådor. De strama linjerna och de avrundade hörnen ger ett modernt, men harmoniskt uttryck. Disklådan levereras med upplyftsventiler, bräddavlopp, renssil och vattenlås. Dessutom ingår diskmedelspump och rensskål i svart plast.
Dimensioner
- Yttermått: 780x510 mm
- Disklådor: 340x380x160 mm
- Yttermått: 780x510 mm
- Disklådor: 340x380x160 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | FR78DF |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Underlimning/Planlimning |
| Bredd | 780 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Djup | 510 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Frame |
| Låddjup | 160 mm |
| Typ | Diskho |
| RSK-nr | 8020224 |
| EAN-nr | 7393069016758 |
