Diskho Intra Horizon HZ615SHR Rostfri Dubbel med Korgventil, Bräddavlopp & Vattenlås
5 920 kr
5 459 krSänkt pris!Spara 461 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskho Intra Insatsbänk HZ615SHR för nedfällning med en stor och en liten låda. Stora lådan till höger. Diskhon levereras med korgventiler, bräddavlopp och med ett kranhål.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskho Intra Insatsbänk HZ615SHR för nedfällning med en stor och en liten låda. Stora lådan till höger. Diskhon levereras med korgventiler, bräddavlopp och med ett kranhål.
Stora lådan: 345x415x160 mm
Lilla lådan: 160x415x120 mm
Ursågningsmått: 594x468 mm
Fördelar: Diskho Intra Horizon HZ615SHR Rostfri Dubbel med Korgventil, Bräddavlopp & Vattenlås
- Stor och liten låda
- Levereras med korgventiler
- Hål för blandare
Lilla lådan: 160x415x120 mm
Ursågningsmått: 594x468 mm
Fördelar: Diskho Intra Horizon HZ615SHR Rostfri Dubbel med Korgventil, Bräddavlopp & Vattenlås
- Stor och liten låda
- Levereras med korgventiler
- Hål för blandare
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | HZ615SHR |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Stor låda till höger |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 615 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Djup | 510 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Horizon |
| Låddjup | 160 mm |
| Typ | Diskho |
| RSK-nr | 8018318 |
| EAN-nr | 7393069011371 |

