Diskho Intra Insatsbänk BA500-R06
4 641 kr
3 068 krSpara 34 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskho Intra Insatsbänk BA500-R06 är en enkellåda för nedfällning. Diskhon levereras med propp, bräddavlopp och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskho Intra Insatsbänk BA500-R06 är en enkellåda för nedfällning. Diskhon levereras med propp, bräddavlopp och vattenlås.
Låda: 500x400x160 mm
Ursågningsmått: 525x425 mm R83
Ursågningsmått: 525x425 mm R83
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | BA500-R06 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Vändbar |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 560 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Djup | 460 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Ja |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Barents |
| Låddjup | 160 mm |
| Typ | Diskho |
| RSK-nr | 8019075 |
| EAN-nr | 7055570015131 |

