Diskho Intra Insatsbänk STYLO100-WT
2 468 kr
1 274 krSpara 48 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskho Intra Insatsbänk STYLO100-WT för nedfällning med en låda och plats för armatur i bakkant. Diskhon levereras med kranhål, korgventil, bräddavlopp och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskho Intra Insatsbänk STYLO100-WT för nedfällning med en låda och plats för armatur i bakkant. Diskhon levereras med kranhål, korgventil, bräddavlopp och vattenlås.
Recensioner
Henrik Verifierad köpare
för 2 år sedanVäldigt prisvärd produkt! Enkel att installera, snygg design.
BengtVerifierad köpare
för 4 år sedanHar en liten förhöjd sarg runt om så vatten från kranen ej rinner över kanten på vasken. Prisvärd
BoVerifierad köpare
för 5 år sedanMycket bra produkt till ett bra pris.
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | STYLO100-WT |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 485 mm |
| Minsta skåpsbredd | 500 mm |
| Djup | 465 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Stylo |
| Låddjup | 167 mm |
| Typ | Diskho |
| RSK-nr | 8019631 |
| EAN-nr | 5708563019334 |

