Diskho Intra Omnia 780 Dubbla Lådor
10 765 kr
8 336 krSpara 23 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskho Intra Omnia 780 Dubbla Lådor är en stilren insatsbänk med univsersalfläns som kan användas både för nedfällning, under- och planlimning. Denna diskho har två stora lådor. De strama linjerna och de avrundade hörnen ger ett modernt, men harmoniskt uttryck. Den levereras med manuella korgventiler, bräddavlopp i ena lådan och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskho Intra Omnia 780 Dubbla Lådor är en stilren insatsbänk med univsersalfläns som kan användas både för nedfällning, under- och planlimning. Denna diskho har två stora lådor. De strama linjerna och de avrundade hörnen ger ett modernt, men harmoniskt uttryck. Den levereras med manuella korgventiler, bräddavlopp i ena lådan och vattenlås.
Dimensioner
- Yttermått: 780x510 mm
- Disklådor: 340x380x160 mm
- Yttermått: 780x510 mm
- Disklådor: 340x380x160 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | OMNIA78DF |
| Färg | Grå/Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Underlimning |
| Bredd | 780 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Djup | 510 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Omnia |
| Låddjup | 160 mm |
| Typ | Diskho |
| RSK-nr | 8089529 |
| EAN-nr | 7393069019667 |
