Diskho Intra Omnia600SF Rostfri Enkel med Korgventil, Bräddavlopp & Vattenlås
8 611 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Diskho Intra Insatsbänk Omnia600SF med univsersalfläns som kan användas både för nedfällning, under- och planlimning. Diskbänken har en stor och rymlig låda. Diskbänk Omnia600SF levereras med manuell korgventil, bräddavlopp och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskho Intra Insatsbänk Omnia600SF med univsersalfläns som kan användas både för nedfällning, under- och planlimning. Diskbänken har en stor och rymlig låda. Diskbänk Omnia600SF levereras med manuell korgventil, bräddavlopp och vattenlås.
Disklåda: 520x380x180 mm
Fördelar: Diskho Intra Omnia600SF Rostfri Enkel med Korgventil, Bräddavlopp & Vattenlås
- Anpassningsbar med universalfläns
- Rymlig med stor disklåda
- Inkluderar manuell korgventil och vattenlås
Fördelar: Diskho Intra Omnia600SF Rostfri Enkel med Korgventil, Bräddavlopp & Vattenlås
- Anpassningsbar med universalfläns
- Rymlig med stor disklåda
- Inkluderar manuell korgventil och vattenlås
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | Omnia600SF |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Underlimning |
| Bredd | 595 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Djup | 510 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Omnia |
| Låddjup | 180 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| RSK-nr | 8020218 |
| EAN-nr | 7393069016048 |

