Diskho Lavabo Kubus 700 Soft
fr.6 281 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Kubus 700 Soft
6 281 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lavabo Kubus 700 Soft är en modern fyrkantig diskbänk från Lavabo. Kubus Soft har invändiga runda hörn som följer diskhons kan vilket ger ett harmoniskt utseende.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Lavabo Kubus 700 Soft är en modern fyrkantig diskbänk från Lavabo. Kubus Soft har invändiga runda hörn som följer diskhons kan vilket ger ett harmoniskt utseende.
Rundningen i hörnen gör också att det är lättare att göra hon ren. Diskbänkarna kan nedfällas, planlimmas eller underlimmas. Kuvertbotten i diskhon gör att vattnet lättare rinner ut i avloppet.
Finns att köpa i flera färger och utföranden. De medföljande monteringsklämmorna gör att diskhon kan monteras på olika sätt. Korgventil och monteringsklämmor medföljer.
Finns att köpa i flera färger och utföranden. De medföljande monteringsklämmorna gör att diskhon kan monteras på olika sätt. Korgventil och monteringsklämmor medföljer.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Färg | Brunerad Mässing, Massiv Mässing, Mässing, Rostfri, Svart Krom |
| Modell | Centrerad |
| Material | Mässing, Rostfritt stål |
| Längd | 400, 440 mm |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Underlimning |
| Bredd | 700, 740 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Höjd | 185 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Kubus |
| Bottenventil | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Låddjup | 185 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| Vattenlås | Ja |
| Yta | Borstad, Polerad, PVD |
