
Diskho LavaboKubus 700 SoftFärg: Massiv Mässing, Yta: Borstad
Rek. pris 20 589 kr
!
12 899 kr16 469 kr
Spara 22 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Massiv Mässing

Kubus 700 Soft
Färg: Massiv Mässing, Yta: Borstad12 899 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Lavabo Kubus 700 Soft är en modern fyrkantig diskbänk från Lavabo. Kubus Soft har invändiga runda hörn som följer diskhons kan vilket ger ett harmoniskt utseende.
Rundningen i hörnen gör också att det är lättare att göra hon ren. Diskbänkarna kan nedfällas, planlimmas eller underlimmas. Kuvertbotten i diskhon gör att vattnet lättare rinner ut i avloppet.
Finns att köpa i flera färger och utföranden. De medföljande monteringsklämmorna gör att diskhon kan monteras på olika sätt. Korgventil och monteringsklämmor medföljer.
Finns att köpa i flera färger och utföranden. De medföljande monteringsklämmorna gör att diskhon kan monteras på olika sätt. Korgventil och monteringsklämmor medföljer.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 10265MM |
| Färg | Massiv Mässing |
| Modell | Centrerad |
| Material | Mässing |
| Längd | 440 mm |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Underlimning |
| Bredd | 740 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Höjd | 185 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Kubus |
| Yta | Borstad |
| Bottenventil | Ja |
| Typ | Diskho |
| Vattenlås | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Låddjup | 185 mm |
| EAN-nr | 5711402800253 |





