Diskho Lavabo Kubus 720 Soft
Rek. pris 9 969 kr
7 975 kr
5 669 krSpara 29 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Kubus 720 Soft
5 669 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Diskho Lavabo Kubus 720 Soft i rostfritt stål har en modern och fyrkantig design med blandarhål.
De medföljande monteringsklämmorna gör att diskhon kan monteras på olika sätt.
Korgventil, vattenlås och monteringsklämmor medföljer.
Korgventil, vattenlås och monteringsklämmor medföljer.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Art.Nr. | 10036DK |
| Färg | Svart |
| Material | Rostfritt stål |
| Längd | 500 mm |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Underlimning |
| Bredd | 740 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Serie | Kubus |
| Bottenventil | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Produkttyp | Diskho |
| Vattenlås | Ja |
| EAN-nr | 5711402100360 |

