Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 10556DK |
| Färg | Gun Metal |
| Material | Rostfritt stål, PVD |
| Längd | 500 mm |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Underlimning |
| Bredd | 550 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Serie | LA480 |
| Typ | Diskho |
| EAN-nr | 5711402804572 |
| Varumärke | Lavabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 10556DK |
| Färg | Gun Metal |
| Material | Rostfritt stål, PVD |
| Längd | 500 mm |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Underlimning |
| Bredd | 550 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Serie | LA480 |
| Typ | Diskho |
| EAN-nr | 5711402804572 |