
Diskho LavaboLA550Kopper
Nyhet
2 838 kr5 329 kr
Spara 47 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Koppar
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 10559DK |
| Färg | Koppar |
| Material | Rostfritt stål, PVD |
| Längd | 500 mm |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Underlimning |
| Bredd | 550 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Serie | LA480 |
| Typ | Diskho |
| EAN-nr | 5711402804589 |




