Diskho Lavabo LA550PVD mässing
Nyhet
5 329 kr
2 813 krSpara 47 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mässing

LA550
PVD mässing
2 813 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
LavaboEgenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Art.Nr. | 10558DK |
| Färg | Mässing |
| Material | Rostfritt stål, PVD |
| Längd | 500 mm |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Underlimning |
| Bredd | 550 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Serie | LA480 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 10558DK |
| Typ | Diskho |
| EAN-nr | 5711402804596 |

