Diskho Lavabo Mera 50 U Mattvitmed Mässing Avlopp
Rek. pris 14 589 kr
11 099 kr
9 989 krSpara 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mattvit/Mässing

Mera 50 U Mattvit
med Mässing Avlopp
9 989 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskho Lavabo Mera 50 U för undermontering är tillverkad i 100% naturmaterial bestående av lera och glasyr.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Diskho Lavabo Mera 50 U för undermontering är tillverkad i 100% naturmaterial bestående av lera och glasyr.
Utöver den tidlösa designen så har diskhon en kanthöjd på endast 8 mm. Materialet och tillverkningsmetoden gör att diskhon är antibakteriell, rep- och syrabeständig.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Art.Nr. | 11349MHM |
| Färg | Mattvit/Mässing |
| Material | Keramik |
| Längd | 441 mm |
| Montering | Underlimning |
| Bredd | 556 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Serie | Mera |
| Vattenlås | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Typ | Diskho |
| EAN-nr | 5711402111359 |
