Diskho Lavabo Mera 80 U keramik för UndermonteringMatt Vit med Mässing avlopp
17 179 kr
13 739 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mattvit/Mässing

Mera 80 U keramik för Undermontering
Matt Vit med Mässing avlopp
13 739 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskho Lavabo Mera 80 U för undermontering är tillverkad i 100% naturmaterial bestående av lera och glasyr.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Diskho Lavabo Mera 80 U för undermontering är tillverkad i 100% naturmaterial bestående av lera och glasyr.
Utöver den tidlösa designen så har diskhon en kanthöjd på endast 8 mm. Materialet och tillverkningsmetoden gör att diskhon är antibakteriell, rep- och syrabeständig.
Diskhon levereras med bottenventil och bräddavlopp.
Diskhon levereras med bottenventil och bräddavlopp.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Art.Nr. | 11083M |
| Färg | Mattvit/Mässing |
| Material | Keramik |
| Längd | 441 mm |
| Montering | Underlimning |
| Bredd | 776 mm |
| Minsta skåpsbredd | 900 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Serie | Mera |
| Vattenlås | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Produkttyp | Diskho |
| EAN-nr | 5711402111182 |
