Diskho Lavabo Mera 80 U Keramik
Rek. pris 17 679 kr
fr.13 099 kr
fr.11 789 krFrån 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Mera 80 U Keramik
11 789 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskho Lavabo Mera 80 U för undermontering är tillverkad i 100% naturmaterial bestående av lera och glasyr.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Diskho Lavabo Mera 80 U för undermontering är tillverkad i 100% naturmaterial bestående av lera och glasyr.
Utöver den tidlösa designen så har diskhon en kanthöjd på endast 8 mm. Materialet och tillverkningsmetoden gör att diskhon är antibakteriell, rep- och syrabeständig.
Diskhon levereras med bottenventil och bräddavlopp.
Diskhon levereras med bottenventil och bräddavlopp.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Färg | Vit/Koppar, Vit/Krom, Vit/Mässing, Vit/Svart |
| Material | Keramik |
| Längd | 441 mm |
| Montering | Underlimning |
| Bredd | 776 mm |
| Minsta skåpsbredd | 900 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Serie | Mera |
| Bottenventil | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Typ | Diskho |
| Vattenlås | Ja, Nej |
