Diskho Lavabo Mera 80
fr.10 774 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Mera 80
10 774 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskho Lavabo Mera 80 för nedfällning är tillverkad i 100% naturmaterial bestående av lera och glasyr.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Diskho Lavabo Mera 80 för nedfällning är tillverkad i 100% naturmaterial bestående av lera och glasyr.
Utöver den tidlösa designen så har diskhon en kanthöjd på endast 8 mm. Materialet och tillverkningsmetoden gör att diskhon är antibakteriell, rep- och syrabeständig.
Diskhon levereras med bottenventil och bräddavlopp.
Diskhon levereras med bottenventil och bräddavlopp.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Färg | Mattvit/Koppar, Mattvit/Krom, Mattvit/Mässing, Mattvit/Svart, Vit/Koppar, Vit/Krom, Vit/Mässing |
| Material | Keramik |
| Längd | 510 mm |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 800 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Serie | Mera |
| Bottenventil | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Typ | Diskho |
| Vattenlås | Ja, Nej |
