Diskho Lavabo Saturn Ø50,5Mattsvart/Mässing
4 999 kr
3 999 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mattsvart/Mässing

Saturn Ø50,5
Mattsvart/Mässing
3 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskho Lavabo Saturn är tillverkat i kompositmaterial och har en stilren och rund design. Diskhon levereras med korgventil, som går att få i olika färger.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Diskho Lavabo Saturn är tillverkat i kompositmaterial och har en stilren och rund design. Diskhon levereras med korgventil, som går att få i olika färger.
Komplettera med en köksblandare.
Övrigt
- Kranhål: Ø35 mm
- Skåpsstorlek: 450 mm
- Mått invändigt: 39,5 x 19 cm
Övrigt
- Kranhål: Ø35 mm
- Skåpsstorlek: 450 mm
- Mått invändigt: 39,5 x 19 cm
Recensioner
AnneVerifierad köpare
för 1 vecka sedanNöjd som förväntat.
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Art.Nr. | 12090M |
| Färg | Mattsvart/Mässing |
| Modell | Centrerad |
| Material | Komposit |
| Längd | 505 mm |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 505 mm |
| Minsta skåpsbredd | 450 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Saturn |
| Bottenventil | Ja |
| Låddjup | 290 mm |
| Typ | Diskho |
| Vattenlås | Nej |
| EAN-nr | 5711402120900 |



