Diskho Nordic Tech Edge 300 X
Rek. pris 4 645 kr
fr.3 716 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Edge 300 X
3 716 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
En modern serie disklådor. Snygg kombination av funktion och design. En premiumlåda i 1,2 mm tjocklek. Innerradie på 5 mm och yttre på 10 mm. Här med slitagebeläggning av PVD modell. Tillför karaktär till Ert kök. Samtliga Edge lådor levereras med vattenlås, korgventil med magnetlåsning.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
En modern serie disklådor. Snygg kombination av funktion och design. En premiumlåda i 1,2 mm tjocklek. Innerradie på 5 mm och yttre på 10 mm. Här med slitagebeläggning av PVD modell. Tillför karaktär till Ert kök. Samtliga Edge lådor levereras med vattenlås, korgventil med magnetlåsning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Färg | Guld, Koppar, Rostfri, Svart |
| Modell | Centrerad |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad/Isvetsning/Planlimning/Underlimning/Undermontering |
| Bredd | 340, 495 mm |
| Minsta skåpsbredd | 400, 500 mm |
| Höjd | 160, 205 mm |
| Tjocklek | 1,2 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Edge |
| Typ | Diskho |
| Låddjup | 160 mm |
| Djup | 395, 440 mm |


