Diskho Nordic Tech NU-Serien Rostfri Dubbel med Korgventil & Vattenlås
Rek. pris 3 045 kr
2 284 kr
1 979 krSpara 13 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

NU-Serien Rostfri Dubbel med Korgventil & Vattenlås
1 979 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Disklåda Nordic Tech NU 80 är en kombination av två disklådor för undermontering i olika typer av bänkskivor. Den levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Disklåda Nordic Tech NU 80 är en kombination av två disklådor för undermontering i olika typer av bänkskivor. Den levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Mått
- Yttermått: 720x410 mm
- Innermått: 330/330x380 mm
- Djup: 175 mm
Fördelar: Diskho Nordic Tech NU-Serien Rostfri Dubbel med Korgventil & Vattenlås
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Dubbeldiskho för ökad effektivitet
- Lämplig för undermontering i olika bänkskivor
- Yttermått: 720x410 mm
- Innermått: 330/330x380 mm
- Djup: 175 mm
Fördelar: Diskho Nordic Tech NU-Serien Rostfri Dubbel med Korgventil & Vattenlås
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Dubbeldiskho för ökad effektivitet
- Lämplig för undermontering i olika bänkskivor
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Art.Nr. | NU 80 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Underlimning/Undermontering |
| Bredd | 730 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Djup | 420 mm |
| Höjd | 175 mm |
| Tjocklek | 1,2 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | NU-Serien |
| Låddjup | 175 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| EAN-nr | 7350026780299 |


