Diskho Nordic Tech Quartz 350
fr.5 995 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Quartz 350
5 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr
Diskho Nordic Tech Quartz 350 är en modern kompositvask med en innerradie på 10 mm. Den levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Diskho Nordic Tech Quartz 350 är en modern kompositvask med en innerradie på 10 mm. Den levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Mått
- Innermått: 350x400 mm
- Djup: 200 mm
- Invändig hörnradie: 10 mm
- Innermått: 350x400 mm
- Djup: 200 mm
- Invändig hörnradie: 10 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Färg | Grå, Svart |
| Modell | Centrerad |
| Material | Kvartskomposit |
| Montering | Infällnad/Underlimning/Undermontering |
| Bredd | 406 mm |
| Minsta skåpsbredd | 500 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Nordic Quartz |
| Typ | Diskho |
| Låddjup | 200 mm |
| Djup | 456 mm |

