Diskho Nordic Tech Quartz 500
fr.6 995 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Quartz 500
6 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr
Diskho Nordic Tech Quartz 500 är en modern kompositvask med en innerradie på 10 mm. Den levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Diskho Nordic Tech Quartz 500 är en modern kompositvask med en innerradie på 10 mm. Den levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Mått
- Innermått: 500x400 mm
- Djup: 200 mm
- Invändig hörnradie: 10 mm
- Innermått: 500x400 mm
- Djup: 200 mm
- Invändig hörnradie: 10 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Färg | Grå, Svart |
| Modell | Centrerad |
| Material | Kvartskomposit |
| Montering | Infällnad/Underlimning/Undermontering |
| Bredd | 556 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Nordic Quartz |
| Typ | Diskho |
| Låddjup | 200 mm |
| Djup | 456 mm |

