Diskho Nordic Tech Titan 530 X
fr.3 832 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Titan 530 X
3 832 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Diskho Nordic Tech Titan 530 X är en praktisk premiumlåda i något rundare form vilket resulterar i stor volym. Disklådan har en kryssknäckt botten och levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Diskho Nordic Tech Titan 530 X är en praktisk premiumlåda i något rundare form vilket resulterar i stor volym. Disklådan har en kryssknäckt botten och levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Övrigt
- Yttermått: 570x440 mm
- Innermått: 530x400 mm
- Djup: 200 mm
- Invändig hörnradie: 20 mm
- Materialtjocklek: 1,2 mm
- Yttermått: 570x440 mm
- Innermått: 530x400 mm
- Djup: 200 mm
- Invändig hörnradie: 20 mm
- Materialtjocklek: 1,2 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Färg | Brons, Champagne, Rostfri, Svart |
| Modell | Centrerad |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad/Isvetsning/Planlimning/Underlimning/Undermontering |
| Bredd | 570 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Djup | 440 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Tjocklek | 1,2 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Titan |
| Låddjup | 200 mm |
| Produkttyp | Diskho |

