Diskho Nordic Tech Zirkon 500 Rostfritt Stål för Kök och Tvättstuga
Rek. pris 3 545 kr
2 445 kr
2 304 krSänkt pris!Spara 141 kr
30 dagars prisgaranti

Zirkon 500 Rostfritt Stål för Kök och Tvättstuga
2 304 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Diskho Nordic Tech Zirkon 500 är en modern disklåda i rostfritt stål. Med designbricka och avloppshål i bakkant. Levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning. Zirkon 500 har en invändig radie på 25 mm och kan installeras på alla förekommande sätt som inbyggnad, undermontering, underlimning, planlimning och Isvetsning.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Diskho Nordic Tech Zirkon 500 är en modern disklåda i rostfritt stål. Med designbricka och avloppshål i bakkant. Levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning. Zirkon 500 har en invändig radie på 25 mm och kan installeras på alla förekommande sätt som inbyggnad, undermontering, underlimning, planlimning och Isvetsning.
Mått:
Yttermått: 540x440 mm
Innermått: 500x400 mm
Djup: 200 mm
Invändig hörnradie: 25 mm
Materialtjocklek: 1,0 mm
Yttermått: 540x440 mm
Innermått: 500x400 mm
Djup: 200 mm
Invändig hörnradie: 25 mm
Materialtjocklek: 1,0 mm
Dokument
Recensioner
SnickerifabrikenVerifierad köpare
för 3 månader sedan👍👍👍 bara bra!
Olivia FVerifierad köpare
för 2 år sedanFin men alldeles för plan i botten så det rinner ner dåligt och blir svårt att städa ren.
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Art.Nr. | ZIRKON 500 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad/Isvetsning/Planlimning/Underlimning/Undermontering |
| Bredd | 540 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Djup | 440 mm |
| Tjocklek | 1 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Zirkon |
| Låddjup | 200 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| EAN-nr | 7350026784631 |


