Diskho Smeg Alba UM34Rostfritt stål
3 695 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Diskho Smeg Alba UM34 är en snygg och praktisk enkeldiskho till ditt hem. Smeg Alba UM34 tillhör den populära serien Alba. Det är en underbyggd diskho som maximerar arbetsytan i köket.
Varumärke
SmegBeskrivning
Diskho Smeg Alba UM34 är en snygg och praktisk enkeldiskho till ditt hem. Smeg Alba UM34 tillhör den populära serien Alba. Det är en underbyggd diskho som maximerar arbetsytan i köket.
Underbyggd diskho
En underbyggd diskho från Smeg installeras under diskbänken. På så sätt kan arbetsytan maximeras och du kan få en djupare diskho än med en planmonterad motsvarighet.
Funktioner
- Material vask: Rostfritt stål
- Mått på diskho: 34 cm
- Antal hoar: 1
- Typ: Enkelpressad vask
Estetisk linje
- Finish: Borstad
- Estetik: Universal
- Serie: Alba
- Typ av stål: AISI304
- Blandarhål/förborrat blandarhål: Ej stansat
- Typ av inbyggnad: Under bänkskiva
Teknisk specifikation
- Bredd (mm): 420 mm
- Tap hole diameter: 35 mm
- Antal krokar: 4
- Typ av krokar: Krokar under bänkskiva
- Avsedd för inbyggnad i köksskåp: 45 cm
- Cutout dimension undermount (mm): 345,3*405,5 mm
Vask
- Typ av vask: Rundad
- Mått vask, L x P x A (mm): 340 x 400 x 180 mm
- Tjocklek stål vask (mm): 0,6 mm
- Djup vask (mm): 180 mm
- Vinkelradie vask: 72 mm
- Breddavlopp vask: Ja, traditionell
- Placering avlopp vask: Sidovask
- Mått avlopp vask: 3,5"
I leveransen ingår Avloppsventil, Monteringskrokar
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smeg |
| Art.Nr. | 42452 |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Modell | Centrerad |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Undermontering |
| Bredd | 420 mm |
| Djup | 360 mm |
| Höjd | 180 mm |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Alba |
| Tillverkarens Art.Nr. | UM34 |
| Minsta skåpsbredd | 450 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Låddjup | 180 mm |
| Yta | Borstad |
| Produkttyp | Diskho |
| Vattenlås | Ja |
| EAN-nr | 8017709064563 |

